Ogłoszenia parafialne 11.09.2022.

Ogłoszenia parafialne  11.09.2022.

1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy Uroczystość Odpustowa Narodzenia NMP. Msze święte dzisiaj są sprawowane o godz. 7.00 ;  9.30  i suma o godz. 12.00.  Na wszystkich Mszach św. kazania głosi ks. Jan Ślepowroński misjonarz, który wiele lat pracował na Ukrainie aobecnie pracuje            w Afryce w Burkina Faso. Po Mszach będzie zbierał ofiary do puszki       na misje oraz będzie rozprowadzał cegiełki.
2. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.30
3. W przyszłą niedzielę Odpust w kaplicy w Księżopolu o godz. 12.30

4. Możemy zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.
5. Tydzień temu odbyła się zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w pożarze Państwa Świniarskich ze Świniar. Zebrano 6.100 zł. Rodzina Państwa Świniarskich składa serdeczne podziękowania.
6. W Echu Katolickim polecamy: o roli katechezy i roli rodziców w procesie wychowania, czy i od kogo Polsce należą się reparacje wojenne? – w rozmowie z historykiem.
7. Za śp. Wiktora Piotrowskiego z Mokobód.Wieczny odpoczynek..