Ogłoszenia parafialne 12.05.2024r.

Ogłoszenia parafialne  12.05.2024r.

1. Serdecznie dziękujemy Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie dziecioraz za przygotowanie kościoła do dzisiejszej Uroczystości. Dziękuję Pani Ani naszej organistce i ks. Piotrowi naszemu wikariuszowi.
2. Dzieci, które dzisiaj uczestniczą w Uroczystości I Komunii św. będą przeżywały Biały Tydzień. Jutro na godz. 18.00 dzieci przyniosą ze sobą świece chrzcielne i odnowimy przyrzeczenia Chrztu św.

3. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się próba dla dzieci z kl. IV przez rocznicą  I Komunii św. Rocznica I Komunii św. w przyszłą niedzielę o godz. 11.30.

4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Zasłania Ducha św. Czas komunii św. wielkanocnej kończy się za dwa tygodnie w Niedzielę Trójcy Świętej.

5. W Echu Katolickim polecamy artykuł o błogosławionej Rodzinie Ulmów oraz o św. Andrzeju Boboli – patronie na trudne czasy.
6. Poświęcenie pól:
Poniedziałek godz. 19.00 – Pieńki i Zemły
Wtorek godz. 15.00 – Jeruzale, Osiny Dolne i Osiny Górne
Czwartek godz. 19.00 – Zaliwie- Szpinki, Zaliwie-Piegawki i Ostaszewizna
Piątek godz. 19.00 – Męczyn, Kol. Męczyn i Kol. Mokobody
Niedziela / 19 maja / godz. 16.00  Msza i poświęcenie pól w Mokobodach
7. Zapowiedzi :

Dominik Polak kaw. z Ruchny i Olga Żaboklickapanna z Wyszkowa Zap.II

Robert Piórkowski kaw. z Księżopola Smolaki, par. tut.  i  Iwona Skarżyńska  panna z Kryp, par. Czerwonka Liwska   Zap. II

Sebastian Piątkowski kaw. z Osin Dolnych, par. tut. i Dominika Tomczak panna z Wodyń   Zap. I

Marcin Kiełczykowski kaw. ze Skórca i Sandra Rozbicka pana z Jeruzal par. tut.   Zap. I

8. Za śp. Renatę Rudnik ze Świniar.   Wieczny odpoczynek…