Ogłoszenia parafialne  14.01.2024 r.

Ogłoszenia parafialne  14.01.2024.

1. Razem z Dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury, serdecznie zapraszamy na Koncert Kolęd, który odbędzie się w naszym kościele dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00. Wystąpią Chór Parafialny z Niwisk, Chór Parafialny z Mokobód i Zespół SEPTYM.

2. W ostatnią środę zakończyła się wizyta duszpasterska czyli Kolęda. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie, za wspólną modlitwę, gościnność i za ofiary na rzecz parafii. Składamy serdeczne Bóg zapłać! Ofiary będą przeznaczone na inwestycje parafialne.

3. Gdyby ktoś jeszcze chciał przyjąć księdza po kolędzie to prosimy o zgłoszenie do zakrystii.

4. Ponieważ zakończyliśmy Kolędę, więc o jutra wracają Msze św. o godz. 17.00

5. W Ech Katolickim polecamy artykuły: o arcybiskupie Antonim Baraniaku, który wiele wycierpiał w czasach stalinowskich oraz o orszaku Trzech Króli w wielu parafiach naszej diecezji.

6. Za śp. Stanisławę Jedlińską z Osin Dolnych. Wieczny odpoczynek…