Ogłoszenia parafialne 14.04.2024r

Ogłoszenia parafialne  14.04.2024r.

1. Kończymy Misje Ewangelizacyjne. Wyrażamy naszą wdzięczność Panu Bogu i Matce Najświętszej za ten czas łaski i zasłuchania w Słowo Boże. Prośmy Boga o dar wytrwania w postanowieniach.
2. Dziękujemy serdecznie naszemu misjonarzowi ks. Stanisławowi Chodźko za posługę Słowa i trud przewodniczenia Misjom Świętym. Niech dobry Bóg wynagrodzi a Matka Boża Budziszyńska otacza swą opieką.
3. Dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w czasie Misji:              ks. Piotrowi – wikariuszowi, Chórowi Parafialnemu z Panią Anią, Strażakom, Służbie Liturgicznej, Panu Zbigniewowi – kościelnemu, Paniom, które pomagały prowadzić sklep misyjny i wszystkim, którzy w Misjach uczestniczyli.  Składamy serdeczne Bóg zapłać!
4. W przyszłą niedzielę / 21 kwietnia / po Mszy o godz.11.30 spotkanie dla dzieci z kl. III – przygotowanie do I Komunii.
5. Przyszła niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza – ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na nasze Seminarium Duchowne.
6. W Echu Katolickim polecamy artykuły : o regularnym czytaniu Pisma świętego oraz kto popiera aborcję, wyklucza siebie z Kościoła.
7. Zapowiedzi :  Majewski Łukasz, kawaler z Bali  i  Ostas Anita panna              z Mokobód, oboje par. tutejszej.    Zap. I