OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.11.2021.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  14.11.2021.

1. Dzisiejsze ofiary złożone na tacę są przeznaczone na Caritas      diecezjalną a ofiary do puszek na dzieło solidarności z Kościołem prześladowanym.
  2. W czwartek o 19.30 spotkanie Kręgu Biblijnego.
  3. Przez cały miesiąc listopad odmawiamy różaniec za zmarłych po
      Mszy o godz. 17.00
                             Porządek czytania wypominek:
Poniedziałek 15.11: Mokobody – ul. Siedlecka, Zielona, Bale, Jeruzale
Wtorek 16.11: Mokobody – ul. Ogrodowa i Nauczycielska, Zaliwie Piegawki i Zaliwie Brzozówka
Środa 17.11 : Mokobody – Plac Chreptowicza, ul. Szkolna, Wiatraczna i Spokojna
Czwartek 18.11: Mokobody – ul. Ossolińskich, Leśna i Cmentarna, Ostaszewizna i Kapuściaki
Piątek 19.11: Mokobody – ul. Stodolna, Plac Wolności, Skupie, Pieńki i Zemły
Sobota 20.11: Mokobody – ul. Ks. Brzóski, Młynarska, Polna, Męczyn, Męczyn Kolonia, Kolonia Mokobody, Osiny Górne.
                                            W kaplicach:
Wtorek 16.11. godz. 19.00 Księżopole-Smolaki, Księżopole-Jałmużny, Osiny Dolne
Środa 17.11. godz. 19.00 Zaliwie-Szpinki i Świniary
4. Od jutra Pani Organistka będzie roznosić opłatki w następującym porządku: Poniedziałek – Kol. Mokobody, Kol. Męczyn, Męczyn
Środa – Kol. Jałmużny, Jałmużny Smolaki
Czwartek – Świniary
Piątek – Skupie, Pieńki, Zemły
5. W przyszłą niedzielę 21 listopada po Mszy św. o 11.30 odbędzie się spotkanie dla uczniów kl. III z rodzicami w ramach przygotowania do
I Komunii świętej.
6. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę w ramach tacy inwestycyjnej będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła.
7. Zachęcamy do lektury Echa Katolickiego: przez głupotę części ekologów Europa popełnia samobójstwo, o modlitwie za zmarłych, wspomnienie księży którzy odeszli w ostatnim roku.
8. za śp. Danutę Rytel z Osin Dolnych. Wieczny odpoczynek