OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.10.2023.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  15.10.2023.

1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy Uroczystość Odpustową ku czci św. Jadwigi. Sumie odpustowej o godz. 12.00 będzie przewodniczył ks. kanonik Henryk Krupa. Serdecznie zapraszamy.  Dzisiaj nie będzie Mszy św. w kaplicach i o godz. 16.00.  W kościele Msze św. będą o godz. 7.00,    9.30   i  suma o 12.00.

2. Dzisiaj w Polsce obchodzimy Dzień Papieski. Po wszystkich Mszach św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

3. W miesiącu październiku zapraszamy do codziennej modlitwy różańcowej. Różaniec w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 , w dni powszednie                o godz. 16.30.

4. Dzisiaj odbywają się wybory do parlamentu i ogólnopolskie referendum. Pamiętajmy o naszej odpowiedzialności za Ojczyznę.

5. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.30

6. W przyszłą niedzielę /22 października/ ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na misje.

7. W Echu Katolickim polecamy artykuły  poświęcone osobie Św. Jana Pawła II i modlitwie różańcowej.

8. Zapowiedzi:     Mateusz Skup ze Skupi, par. tut.  i Magdalena Komar z Karolewa, par. Czerwonka Grochowska,  zap. II