Ogłoszenia parafialne 16.10.2022.

Ogłoszenia parafialne  16.10.2022.

1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy Uroczystość odpustową ku czci  św. Jadwigi. Suma odpustowa o godz. 12.00. Uroczystości będzie przewodniczył ks. Kan. Józef Brzozowski.

2. Dzisiaj w Polsce obchodzimy Dzień Papieski. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

3. Dzisiaj w sali OSP w Mokobodach o godz. 17.00 odbędzie się Dzień Seniora . Gwiazdami uroczystości będą artyści z telewizyjnego programu THE VOICE SENIOR oraz nasza Kapela MOKO – BĘC. Pani Wójt naszej gminy oraz dyrektor GOK serdecznie zapraszają na wyjątkowy program okolicznościowy utrzymany w charakterze „barwnego kalejdoskopu” muzyki rozrywkowej z dużą dawką dobrego humoru. Szczegóły na plakatach.

4. Za tydzień w Kościele rozpoczyna się tydzień misyjny. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na misje.

5. Kartki wypominkowe zostały wyłożone na stoliku pod chórem.
6. W zakrystii można nabyć Kalendarze Rolnicze po 30 zł.

7. Organizujemy wyjazd do naszego seminarium duchownego na sztukę „Dobry jak chleb”. Wyjazd 30 października / niedziela / o godz. 18.15. Koszt 30 zł. Zapisy w zakrystii.
8. W Echu Katolickim polecamy: artykuły poświęcone osobie Jana Pawła II oraz Czy w dzisiejszym biznesie i polityce jest miejsce na etykę? I czy takiej postawy da się nauczyć?