Ogłoszenia parafialne 17.03.2024.

Ogłoszenia parafialne  17.03.2024.

1. Dzisiaj po Mszy o 11.30 spotkanie dla dzieci z kl. III – przygotowanie      do I Komunii św.
2. Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek o godz. 19.30.
3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30
4. W piątek 22 marca wyruszymy na Ekstremalną Drogą Krzyżową – początek w kościele o 19.00, trasa ok. 20 km – zapraszamy!
5. W sobotę przed Niedzielą Palmową planujemy zrobienie porządków przy kościele i przy kaplicy w Budziszynie. Osoby chętne do pomocy zapraszamy z grabiami na godz. 9.00 – zbiórka przy kościele.
6. Ponieważ zbliżają się Misje pamiętajmy o odnowieniu krzyży i kapliczek przydrożnych.
7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Palmową. Poświęcenie palm na wszystkich Mszach św.
8. Za tydzień w niedzieodbędzie się kiermasz świąteczny przygotowany przez Caritas i Warsztaty Terapii Zajęciowej z Kisielan. Kiermasz będzie po Mszy o 9.30  i  11.30 –  zapraszamy!
9. Odwiedziny osób chorych będą w Wielki Piątek / 29 marca / –                  od godz. 9.00  –  prosimy o zgłoszenia.
10. Na stolikach pod chórem zostały wyłożone Zaproszenia do udziału w Misjach wraz z wydrukowanym programem Misji. Prosimy, aby rodziny z Mokobód wzięły po jednym zaproszeniu na rodzinę. Na poszczególne wioski zaproszenia zostały przekazane sołtysom.

11. Ofiary na kwiaty:  Jeruzale – 50 zł;  Kapuściaki – 220 zł; Męczyn – 320 zł;  ul. Leśna – 530 zł; Pieńki – 230 zł.  Bóg zapłać!

12. W Echu Katolickim polecamy artykuły : o duszpasterstwie młodzieży – rozmowa z bp. Grzegorzem Suchodolskim,  o kulcie św. Józefa, którego Uroczystość będziemy obchodzić 19 marca.

13. Za śp. Alinę Rytel z Osin Dolnych. Wieczny odpoczynek…