Profil Facebook

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.04.2022.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  17.04.2022.

1. W liturgii Kościoła rozpoczęliśmy Okres Wielkanocny, który zakończy się Niedzielą Zesłania Ducha Św. W tym czasie powinniśmy przystąpić do Komunii Świętej.
2. Obecnie do najbliższej niedzieli przeżywamy Oktawę Wielkanocy. Z tej racji w najbliższy piątek możemy spożywać pokarmy mięsne.
3. We wtorek o 19.30 – spotkanie Kręgu Biblijnego
4. W sobotę 23 kwietnia o godz. 15.00 w kościele odbędzie się spotkanie dla uczniów z kl. III / przygotowanie do I Komunii św./ Obecność obowiązkowa.
5. Przyszła niedziela jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego. W tygodniu przed Mszą o godz. 18.00 odprawiamy Nowennę do Bożego Miłosierdzia razem z Koronką.
W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę są przeznaczone na Caritas Diecezjalną.  O godz. 15.00 w kościele wspólna modlitwa w Godzinie Bożego Miłosierdzia – przewodniczyć będzie młodzież z KSM-u.
6. Dziękuję wszystkim osobom, które pomogły nam owocnie przeżyć Triduum Paschalne i Święta Wielkanocne, dziękuję za przygotowane dekoracje i czynny udział w Liturgii:  ks. Piotrowi i ks. Patrykowi, Strażakom z Mokobód, ze Świniar i Osin Dolnych, Pani Ani naszej Organistce razem z Chórem Parafialnym, Ministrantom i Lektorom, Diakonii Liturgicznej, Panu Zbigniewowi naszemu Kościelnemu. Bóg zapłać!!!
7. W Echu Katolickim polecamy: Jak Kościół siedlecki pomaga uchodźcom – rozmowa z ks. Biskupem Kazimierzem Gurdą, Świadectwo Oksany która po zamieszkaniu w Polsce zapragnęła przyjąć chrzest w Kościele katolickim, Czym jest Ojcowski Poligon Duchowy i dlaczego warto wziąć w nim udział?

W kategorii: Aktualności