Profil Facebook

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.07.2022.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  17.07.2022.

1. W dzisiejszą niedzielę parafia Suchożebry obchodzi jubileusz 600 – lecia powstania parafii. O 12.00 – Msza św. z udziałem ks. Biskupa, o 15.30 – występ kapali Moko-bęc, o 17.30 – występ zespołu Arka Noego. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
2. W sobotę / 23 lipca / planujemy wyjazd na nowennę do Pratulina na Pratulińską Szkołę Wiary. Zapisy u ks. Patryka
3. W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. odbędzie się poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na środki transportu dla misjonarzy / MIVA POLSKA /.
4. Dziękuję za ofiarę bezimienną – 200 zł.  Bóg zapłać!
5. W Echu Katolickim polecamy: Jak powinniśmy ubierać się idąc do kościoła? Czym jest szkaplerz? O przygotowaniach do pieszej pielgrzymki na Jasną Górę – osoby zainteresowane pielgrzymką informacje znajdą z internecie na stronie Piesza Pielgrzymka Podlaska.
6.Zapowiedzi:
Patryk Podlewski kaw. z Warszawy i Patrycja Świniarska panna z Osin Górnych par. tut.    Zap. I
Krystian Muszyński kaw. z Białej Podl. i Ewa Dymowska panna z Zaliwia Piegawki par. tut.    Zap. I
Adam Kalinowski kaw. z Olesina,  par. Dębe Wielkie i Wioleta Osińska panna
z Osin Górnych, par. tut.    Zap. I
7. za śp. Mirosławę Dmowska z Zaliwia Brzozówki  i  Tomasza Olejnika z Siedlec. Wieczny odpoczynek..

W kategorii: Aktualności