Profil Facebook

Ogłoszenia parafialne 18.02.2024.

Ogłoszenia parafialne  18.02.2024.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania razem z rodzicami.
2. Ofiary złożone dzisiaj na tacę są przeznaczone na inwestycje w naszej diecezji.
3. Dzisiaj We wtorek o 19.30 spotkanie Kręgu Biblijnego.
4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16.30
5. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy o godz. 11.30
6. W sobotę 2 marca w Gończycach odbędzie się Kongres Różańcowy. Z naszej parafii planujemy wyjazd o godz. 8.00. Koszt ok. 50 zł. Zapisy w zakrystii. Szczególnie zapraszamy członków Kół Różańcowych.
7. W przyszłą niedzielę / 25 lutego / w naszej parafii będziemy przeżywać niedzielę przygotowującą nas do MisjiEwangelizacyjnych. Przybędzie do nas ks. Stanisław Chodźko, który będzie przewodniczył misjom i wprowadzi nas w tematyką misji. Misje w naszej parafii będą po Wielkanocy w dn. 7 – 14 kwietnia. Z tej racji w Wielkim Poście na będzie Rekolekcji tylko dzień spowiedzi / w sobotę  9 marca /, aby także przygotować się do Świąt Wielkanocnych.
8. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka ofiar do puszek „Ad gentes”- jako pomoc  Kościołowi w świecie.
9. Od dzisiejszej niedzieli rozprowadzamy baranki, świece i paschaliki. Jest to nasze wsparcie dla dzieł prowadzonych przez Caritas.
10. W Echu Katolickim polecamy artykuły : jaka przyszłość czeka szkolną religię? Cykl wielkopostny – w unickiej szkole wiary, oraz wywiad z Joanną Kozłowiec z Siedleckiego Centrum Onkologii dotyczący diagnostyki i leczenia nowotworów.

W kategorii: Aktualności