Ogłoszenia parafialne 19.03.2023.

Ogłoszenia parafialne  19.03.2023.

1. Dzisiaj kończymy Rekolekcje Wielkopostne. Serdecznie dziękujemy ks. Maciejowi Majkowi  za przewodniczenie rozważaniom rekolekcyjnym. Życzymy Bożych łask, opieki Matki Bożej Budziszyńskiej i radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
2. Jutro o godz. 17.00 ks. Biskup Grzegorz Suchodolski udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.
3. Jutro obchodzimy Uroczystość św. Józefa a w sobotę 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
4. We wtorek o godz. 19.30 spotkanie Kręgu Biblijnego.
5. Droga Krzyżowa w najbliższy piątek o godz. 16.30.
6. Rozprowadzamy baranki wielkanocne z czekolady po 10 zł. , paschaliki po 20 zł. i świece „piramidki ‘’ po 30 zł.  – dochód jest przeznaczony na Caritas.
7. Odwiedziny chorych będą w sobotę przed Niedzielą Palmową / 01.04. / – prosimy o zgłoszenia.
8. Kiermasz, który miał się odbyć dzisiaj przed kościołem został odwołany.
9. GOK , Gminna Biblioteka i Autorzy książki zapraszają na spotkanie, na którym odbędzie się promocja książki o czterech miejscowościach: Zaliwu Piegawkach , Zaliwiu Szpinkach, Zaliwiu Brzozówce i Ostaszewiźnie pt. Nasze Zaliwia. Spotkanie będzie za tydzień w niedzielę 26 marca    o godz. 17.00 w sali OSP w Mokobodach.
10. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego: Zemły  – 150zł, Pieńki – 270zł, Księżopole Smolaki – 250 zł, Księżopole Jałmużny – 350zł, Sołectwo Mokobody II  – 560zł,
11. W Echu Katolickim polecamy artykuły: oobronie osoby św. Jana         Pawła II,  Świadectwo życia rodziny Ulmów , o św. Józefie patronie na trudne czasy.