OGŁOSZENIA PARAFIALNE  19.09.2021.

1. 30 Po tej Mszy świętej młodzież z KSM w krótkim montażu słowno-muzycznym przybliży nam postać bł. kard. Wyszyńskiego. Dla chętnych jest również możliwość nabycia książki o naszym błogosławionym.
  2. We wtorek egzamin do bierzmowania dla młodzieży będącej w bezpośrednim przygotowaniu do tego sakramentu. Godz. 19.00 chłopcy i 19.30 dziewczęta.
  3. We wtorek o 19.30 spotkanie Kręgu Biblijnego.
  4. W sobotę o 17.00 katecheza przedchrzecielna dla rodziców i chrzestnych
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla uczniów klasy III z rodzicami (przygotowanie do I Komunii)
  6. W przyszłą niedzielę przy świetlicy w Świniarach odbędzie się Festyn zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich. W programie występ zespołów i kabaretów, poczęstunek, dmuchańce dla dzieci, możliwość zaszczepienia przed COVID. Festyn w godzinach 9 do 16. Szczegóły znajdziemy na wywieszonym plakacie.
  7. Polecamy Echo Katolickie: warto przeczytać: O beatyfikacji kard. Wyszyńskiego i Marii Czackiej, dlaczego postać Ojca Pio wciąż nas fascynuje i informacje z regionu.
  8. Zapowiedzi: Artur Dudek kawaler z Wólki Proszewskiej, par. Kopcie oraz Monika Dmowska panna z Mokobód , par. tut. I
  9. Ogłoszenie z Gminy „ Czyste powietrze” – wymiana pieca i termomodernizacja.  Informacja – Pokój 13