Ogłoszenia parafialne 19.11.2023.

Ogłoszenia parafialne  19.11.2023.

1. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 na plebanii odbędzie się spotkanie a Radą Parafialną.

2. Dzisiaj po Mszy o godz.16.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania razem z rodzicami.

3. We wtorek o godz. 19.30 spotkanie Kręgu Biblijnego.

4. Przez cały miesiąc listopad po Mszy św. o godz. 17.00 modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach według ustalonego porządku.

5. W sobotę / 25 listopada / o godz. 21.00 z katedry wyruszy Nocna Piesza Pielgrzymka do naszej parafii. Przewodnikiem będzie ksiądz z naszej parafii. Chętnych zapraszamy do udziału.

6. Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę / 26 listopada / będą przeznaczone na ogrzewanie naszego kościoła.

7. Od przyszłej niedzieli będziemy rozprowadzać świece na stół wigilijny –  w cenie od 10 do 30 zł. / w zależności od wielkości świecy /

8. W Echu Katolickim polecamy artykuły o diecezjalnych uroczystościach związanych z osobą św. Jozafata Kuncewicza.

9. Dzisiaj zostały poświęcone opłatki na wigilię. Pani Ania nasza organistka będzie je roznosić w następującym porządku:                             Poniedziałek Kol. Mokobody, Kol. Męczyn i Męczyn   Wtorek – Kol. Jałmużny, Jałmużny i Smolaki
Środa – Świniary                                                                                              Czwartek – Skupie, Pieńki i Zemły                                                                      Piątek – Osiny Górne, Osiny Dolne i Jeruzale