OGŁOSZENIA PARAFIALNE  19.12.2021.

1. Zapraszamy na ostatnie Roraty w środę o godz. 7.00 , pół godziny wcześniej będziemy śpiewać godzinki.
  2. Odwiedziny osób chorych będą w czwartek 23 grudnia od godz. 9.00 Prosimy o zgłoszenia.
  3. W piątek 24 grudnia Wigilia Bożego Narodzenia. Msza św. w kościele będzie tylko rano o 7.00 – nie będzie Mszy św. o 17.00. Wieczorem zasiądziemy do stołu wigilijnego. Pamiętajmy o wspólnej modlitwie, odczytaniu Ewangelii o narodzeniu Jezusa wg św. Łukasza, śpiewie kolęd i życzeniach połączonych z łamaniem się opłatkiem. Niech ten wieczór będzie połączy nasze rodziny.
  4. Pasterka tradycyjnie o godz. 24.00 a pół godziny wcześniej rozpocznie się śpiew kolęd.
  5. I Dzień Świąt Bożego Narodzenia / 25 grudnia / Msze św. będą w kościele o godz. 9.30 i 11.30.   Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 i  16.00

W kaplicach Msze św. tak jak w każdą niedzielę.  W Księżopolu – godz. 9.15

1. II Dzień Świąt Bożego Narodzenia – Msze święte tak jak w każdą niedzielę. Nie będzie Mszy św. w kościele o godz.16.00 . W Księżopolu – godz. 9.15
  2. Wizytę duszpasterską czyli Kolędę pragniemy odbyć tradycyjnie odwiedzając rodziny naszej parafii. Kolęda rozpocznie się w poniedziałek 27 grudnia. Szczegóły podamy za tydzień. Na początku podajemy pierwsze dwa dni:

Poniedziałek 27 grudnia:

od godz. 9.00 Świniary  i  od 15.30  Mokobody,  ul. Zielona

Wtorek 28 grudnia:

od 9.00 Kolonia, Księżopole Smolaki i Jałmużny ,

od 15.30 Mokobody,  ul. Ossolińskich

Rozkład Kolędy znajdziemy w gablocie i na stronie internetowej.

1. W zakrystii możemy jeszcze nabyć świece Caritas na stół wigilijny.
  2. Zachęcamy od lektury Echa Katolickiego: jak troszczyć się o osoby przewlekle i nieulaczalnie chore? Domena cyfrowa – o nowej chorobie nastolatków. Jak spokojnie przeżyć Święta – radzi psycholog.

W kaplicach Msze św. tak jak w każdą niedzielę.  W Księżopolu – godz. 9.15

Poniedziałek 27 grudnia:

od godz. 9.00 Świniary  i  od 15.30  Mokobody,  ul. Zielona

Wtorek 28 grudnia:

od 9.00 Kolonia, Księżopole Smolaki i Jałmużny ,

od 15.30 Mokobody,  ul. Ossolińskich

Rozkład Kolędy znajdziemy w gablocie i na stronie internetowej.

1. W zakrystii możemy jeszcze nabyć świece Caritas na stół wigilijny.