Profil Facebook

Ogłoszenia parafialne 20.08.2023 r.

1. W sobotę 26 sierpnia Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. będą       o godz. 7.00 w kościele i o godz.11.00 w kaplicy w Budziszynie.
2. Wójt Gminy Mokobody, Gminny Ośrodek Kultury oraz nasza parafia zapraszają na Dożynki, które odbędą się w przyszłą niedzielę 27 sierpnia. Dożynki rozpoczną się Mszą św. o godz. 13.30 a następnie przejdziemy na plac za plebanią na dalszą część Dożynek. Szczegółowy program znajdziemy na plakatach oraz na stronie Gminy i Parafii. W związku z Dożynkami nie będzie Mszy w kościele o godz. 11.30  i 16.00. W kaplicach Msze święte tak jak w każdą niedzielę. Serdecznie zapraszamy do udziału w Dożynkach i przygotowanie wieńców dożynkowych.
3. W Echu Katolickim polecamy obszerną relację z uroczystości 300-lecia koronacji obrazu Matki Bożej w Kodniu oraz o cudach i łaskach jakich doznają ludzie dzięki opiece Matki Bożej.
4. Zapowiedzi:  Radosław Gozdek kawaler z Zaliwia Szpinki, par. tut.     Aleksandra Krupa panna z Mokobód, par. tut.   zap. I

5.Za śp. Feliksa Kalisza z Mokobód. Wieczny odpoczynek…

W kategorii: Aktualności