Ogłoszenia parafialne 21.01.2024.

Ogłoszenia parafialne  21.01.2024.

1. We wtorek o 19.30  spotkanie kręgu biblijnego.

2. Jutro kończymy nowennę do Błogosławionych Męczenników z Pratulina a we wtorek obchodzimy ich wspomnienie w liturgii.

3. Spotkanie dla dzieci z kl. III  w ramach przygotowania do pierwszej komunii będzie w pierwszą niedzielę po feriach / 4 lutego / po Mszy     o godz.11.30

4. Gminny Ośrodek Kultury zaprasza dzieci w ramach ferii zimowych na spektakl teatralny pt. „Pan Twardowski”. Spektakl odbędzie się jutro    / w poniedziałek / w sali OSP w Mokobodach o godz. 13.00 . Wstęp wolny.

5. Również w czwartek w sali OSP odbędą się zabawy i animacje dla dzieci w godz. 12.00 – 15.00. Serdecznie zaprasza Gminny Ośrodek Kultury.

6. W Ech Katolickim polecamy artykuły: o kulcie Błogosławionych Męczennikach z Pratulina oraz relacja z instalacji relikwii bł. Pauliny Jaricot w katedrze siedleckiej.

parafialne  21.01.2024.

1. We wtorek o 19.30  spotkanie kręgu biblijnego.