Ogłoszenia parafialne 21.04.2024r.

Ogłoszenia parafialne  21.04.2024r.

1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania . Ofiary złożone dzisiaj na tacę są przeznaczone na utrzymanie Seminarium Duchownego.

2. Dzisiaj po Mszy o godz.11.30 spotkanie dla dzieci z kl. III – przygotowanie do I Komunii. Uroczystość I Komunii w naszej parafii będzie 12 maja na Mszy św. o godz. 11.30

3. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.30

4. W najbliższy piątek / 26 kwietnia / planujemy wyjazd do naszego Seminarium na sztukę „PRYMAS” na godz. 19.00  – zapisy w zakrystii.Wyjazd planujemy własnymi samochodami o godz. 18.00 spod kościoła.

5. W Echu Katolickim polecamy artykuły : o problematyce powołań do stanu duchownego oraz relacja z Poligonu Ojcowskiego, który miał miejsce w Woli Gułowskiej.

6. Zapowiedzi :  Majewski Łukasz, kawaler z Bali  i  Ostas Anita panna z Mokobód, oboje par. tutejszej.    Zap. II