Profil Facebook

Ogłoszenia parafialne 21.08.2022.

Ogłoszenia parafialne  21.08.2022.

1. Dzisiaj w naszej Gminie i Parafii przeżywamy Uroczystość Dożynkową. Dziękczynna Msza św. za plony będzie o godz. 11.30. Następnie przejdziemy z wieńcami na tereny zielone za kościołem i tam będzie realizowany program Uroczystości Dożynkowej. Serdecznie zaprasza Wójt Gminy Mokobody, GOK i nasza Parafia.

2. Z racji Dożynek nie będzie dzisiaj Mszy św. o 16.00

3. W piątek 26 sierpnia Uroczystość NMP Częstochowskiej.  Msza św. będzie w naszym kościele o godz 7.00 i   w Budziszynie o godz.11.00.   W piątek nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. W najbliższą sobotę 27 sierpnia planowany jest wyjazd do Leśnej Podl. dla Kół Żywego Różańca. Wyjazd będzie o godz. 8.00. Zapisy w zakrystii.

5. W Echu Katolickim polecamy: artykuł o zawierzeniu świata Bożemu Miłosierdziu przez Jana Pawła II oraz relacje z uroczystości odpustowych w Kodniu i Leśnej Podl.
6. Zapowiedzi: Jakub Dziugieł kaw. z Wodyń  i  Magdalena Piórkowska panna z Księżopola Jałmużny   par. tut.  zap.II

Łukasz Krasnodębski i Ewa Kranodębska oboje ze Skupi par. tut.  zap. II

Rafał Sawicki kaw. i Magdalena Mędza panna, oboje z Kol. Męczyn

par. tut.  zap. I

W kategorii: Aktualności