Ogłoszenia parafialne 22.01.2023

Ogłoszenia parafialne

1. W przyszłą niedzielę po Mszy o 11.30 spotkanie dla uczniów kl. III z rodzicami w ramach przygotowania do I Komunii św.

2. Wójt Gminy Mokobody zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania do 85% dla instalacji Odnawialnych Źródeł Energii : Fotowoltaiki, Pomp Ciepła, Magazynów Energii. Spotkania będą miały miejsce w dniach: 25 stycznia o godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej w Ziomakach oraz 8 lutego o godz. 17.00 w świetlicy OSP w Mokobodach.

3. Dziękujemy za ofiarę bezimienną – 100 zł. Bóg zapłać!

4. W Echu katolickim polecamy: wspomnienie o papieżu Benedykcie XVI  oraz o problemie ateizmu, który jest często dzieckiem nieczystego sumienia.

5. Zapowiedzi: Jakub Chojecki  kaw. ze Świniar, par. tut. Aleksandra Roguska panna z Mrozów, par. Mrozy