Profil Facebook

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.04.2023.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  23.04.2023.

1. W poniedziałek i czwartek o godz. 18.30 odbędą się próby dla dzieci z kl. III przed I Komunią świętą.

2. W przyszłą niedzielę 30 kwietnia / Niedziela Dobrego Pasterza /w naszej parafii będziemy gościć ks. Rektora z Kadrą Wychowawców orazalumnów WSD. Będzie to dzień promocji naszego Seminarium. Słowo Boże będą głosić Księża pracujący w Seminarium. Podczas Mszyśw. o godz. 9.00           i 11.30 alumni zaprezentują się w pełnej asyście. Ofiary złożone za tydzień na tacę będą przeznaczone na utrzymanie Seminarium.

3. Dziękuję Strażakom z Mokobód za umycie parkanu wokół kościoła. Serdeczne Bóg zapłać!

4. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w naszym kościele będzie sprawowana Msza św. w intencjiStrażaków z okazji wspomnienia św. Floriana. Zapraszamy.

5. Planujemy pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej w dn. 26-27-28 czerwca. W programie także: Leżajsk, Jarosław, Przemyśl, Krasiczyn, Komańcza, Solina. Wstępny koszt ok. 400 zł.  Przed wyjazdem będzie jeszcze spotkanie informacyjne. Zapraszamy.

6. W Echu Katolickim polecamy artykuły o Tygodniu Biblijnym oraz jak systemy sztucznej inteligencji mogą stwarzać zagrożenia dla społeczeństwa i ludzkości. Zachęcamy do lektury.

7. Zapowiedzi: Tomasz Orlik i Justyna Czarnocka oboje ze Skupi par. tut. zap. II

W kategorii: Aktualności