Profil Facebook

Ogłoszenia parafialne 23.06.2024r.

Ogłoszenia parafialne  23.06.2024r.

1. Dzisiaj o godz. 11. 00 w Zaliwiu odbędą się zawody strażackie. Zapraszają strażacy i organizatorzy.

2. Jutro 24 czerwca obchodzimy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Jest to dzień pracy. Msze w kościele o godz. 7.00  i  18.00

3. W sobotę 29 czerwca Uroczystość św. Piotra i Pawła. Jest to także dzień pracy. Msze w kościele o godz. 7.00  i  18.00.

4. W sobotę 29 czerwca w Zaliwiu o godz. 19.00 odbędzie się tzw. Potańcówka nad Liwcem. Serdecznie zapraszają:  Wójt naszej Gminy i GOK. Szczegóły na plakatach.

5. W Ech katolickim polecamy : o idei Zakonu Rycerzy św. Jana Pawła II oraz o sytuacji na wschodniej granicy Polski i bezpieczeństwie ludzi.

6. Przy bocznym ołtarzu został tymczasowo ustawiony obraz z  ołtarza głównego „ Chrystus nauczający ‘’ autorstwa Franciszka Smuglewicza, który powrócił po renowacji.  Po Mszy św. możemy podejść i obejrzeć. Informujemy, że obecnie kolejne dwa obrazy zostały oddane do renowacji. Zaplanowana renowacja pięciu obrazów z naszego kościoła i zainstalowanie monitoringu wewnątrz i na zewnątrz kościoła jest finansowane z programu Polski Ład w 98 % i wkładzie własnym 2%, który został pokryty przez Urząd naszej Gminy,za co składamy serdeczne podziękowanie.

7. Zapowiedzi: Bartłomiej Miszczak kawaler z Osin Górnych, pat. tut.     i Zuzanna Anusiewicz  panna z Suchożebr,     zap. II   Michał Grzymała kawaler z Mokobód  i  Emilia Mikołajczuk panna z Olszanki ,  par. Hadynów,    zap. I   Sebastian Szmurło kawaler ze Świniar  i  Dominika Dmowska zam. Dmochy Rogale,   par. Rozbity Kamień ,   zap. I                                                  

 

W kategorii: Aktualności