Profil Facebook

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.07.2023.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  23.07.2023.

1. Dzisiaj po wszystkich Mszach świętych odbędzie się poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców. Ofiary składane przy okazji poświęcenia pojazdów będą przeznaczone na pomoc misjonarzom na zakup środków transportu w ramach akcji MIVA POLSKA.

2. Za dwa tygodnie 6 sierpnia w Budziszynie odbędzie się uroczystość odpustowa. Msze będą w kościele parafialnym będą o 7.00  i 8.30,  a w Budziszynie o godz. 10.00  i  12.00. Uroczystości w Budziszynie będzie przewodniczył ks. bp. Henryk Tomasik. Będzie możliwość honorowego oddania krwi w godz. 9.00 – 12.00

3. W związku z odpustem zmianka różańcowa będzie w przyszłą niedzielę   o godz. 15.00

4. Zachęcamy do wzięcia udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Szczegóły znajdziemy na stronie internetowej. Pielgrzymka wyruszy   z Siedlec 2 sierpnia.

5. W Echu Katolickim polecamy artykuły : O roli i znaczeniu modlitwy w naszym życiu oraz jak ustrzec się przed oszustami, aby nie stracić oszczędności życia.

6. Zapowiedzi:  Daniel Bartczak kaw. z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Siedlcach i Justyna Rytel panna z Mokobód par. tut.  –  zap. II

Marcin Bielecki kaw. w Mokobód i Anna Horabik panna z Mokobób oboje par. tut. – zap. II

7. Za śp. Janusza Osińskiego z Osin Dolnych. Wieczny odpoczynek..

W kategorii: Aktualności