Ogłoszenia parafialne 23.10.2022.

Ogłoszenia parafialne  23.10.2022.

1. Dzisiaj w Kościele rozpoczyna się tydzień misyjny. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na misje.
2. Zapraszamy na codzienną modlitwę różańcową o godz.16.30.
3. We wtorek  spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.30.
4. Kartki wypominkowe zostały wyłożone na stoliku pod chórem.
5. W najbliższy piątek nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych ze względu na Uroczystość Patronów naszej diecezji.
6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali niedzielę seminaryjną. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na utrzymanie Seminarium Duchownego naszej diecezji. Będzie możliwość nabycia kalendarzy.
7. Organizujemy wyjazd do naszego seminarium duchownego na sztukę „Dobry jak chleb”. Wyjazd 30 października / niedziela / o godz. 18.15. Koszt 30 zł. Zapisy w zakrystii.
8. W Echu Katolickim polecamy: O tygodniu misyjnym w Kościele i pracy misjonarzy oraz O potrzebie stałej i konkretnej formacji w parafiach.
9. Za śp. Janinę Dmowską i Teresę Baranowską – Dziurzyńską z Mokobód. Wieczny odpoczynek