Profil Facebook

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  24.04.2022.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  24.04.2022.

 

  1. Dzisiaj w Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 w naszym kościele wspólna modlitwa w Godzinie Bożego Miłosierdzia – przewodniczyć będzie młodzież z KSM-u.

 

  1. W środę  o 19.30 – spotkanie Kręgu Biblijnego

 

  1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwo Majowe w niedzielę będzie po Mszy o 11.30 a w dni powszednie po Mszy o godz. 18.00.

 

  1. W sobotę 7 maja / za dwa tygodnie / w Budziszynie o godz. 19.00 rozpoczniemy Pierwsze Soboty Miesiąca – Wieczór z Matką Budziszyńską. Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież. Będzie ogłoszony konkurs dotyczący naszego Sanktuarium.

 

  1. Za dwa tygodnie w niedzielę 8 maja w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej na Mszy o 11.30. Tydzień później czyli 15 maja o godz. 11.30 dzieci z kl. IV będą miały Rocznicę I Komunii św.

 

  1. Ochotnicza Straż Pożarna w Mokobodach ogłasza nabór do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Zapraszamy dziewczęta i chłopców w wieku od 10 do 17 lat. Chętnych którzy chcą wstąpić w szeregi Straży, zdobywać wiedzę przeciwpożarową, podnosić sprawność fizyczną, brać udział w zawodach, czynnie uczestniczyć w życiu lokalnej społeczności oraz reprezentować OSP Mokobody – Zapraszamy już dzisiaj z Rodzicem / w niedzielę 24 kwietnia / do Strażnicy w Mokobodach w godz. od 13.00 do 16.00

 

  1. Dziękuję za ofiarę bezimienną – 200 zł. Bóg zapłać!

 

  1. W Echu Katolickim polecamy: relacje z Triduum Paschalnego, o kulcie Bożego Miłosierdzia, jak Mazowsze pomaga Ukrainie? Zachęcamy do lektury.

 

  1. za Zmarłych: śp. Hannę Ksionek z Kol. Męczyn i Czesława Bednarczyka z Kapuściaków. Wieczny odpoczynek…

W kategorii: Aktualności