OGŁOSZENIA PARAFIALNE  24.10.2021.

1. Dzisiaj obchodzimy niedzielę misyjną. Ofiary złożone dzisiaj na tacę będą przeznaczone na misje. Natomiast ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia możemy złożyć do puszek po Mszy św.

1. Dzisiaj po Mszy św o 11.30 w kościele spotkanie z uczniami kl. VII i VIII – rozpocznie się nowy cykl przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  2. Dzisiaj także po Mszy o 11.30 spotkanie z Radą Parafialną.
  3. We wtorek o 19.30 spotkanie Kręgu Biblijnego.
  4. Organizujemy wyjazd na sztukę pt.” Pewnego razu w ambasadzie” do Seminarium Duchownego w środę 10 listopada godz. 19.00 . Zapisy z zakrystii. Szczegóły na plakatach.
  5. W przyszłą niedzielę w ramach naszego dekanatu odbędzie się Noc Świętych. Początek o godz. 17.30 w parafii Kotuń. W programie Sacrosong, konferencja, przerwa na herbatę, adoracja Najświętszego Sakramentu i  o godz. 21.00 niedzielna Eucharystia. Serdecznie zapraszamy!
  6. Na stoliku pod chórem są wyłożone kartki wypominkowe. Porządek czytania Wypominek podamy za tydzień w niedzielę.
  7. Informujemy, że w Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny Msze św. będą w kościele o 7.00 , 9.30 , na cmentarzu o 11.30. W tych dniach nie będzie Mszy św. kaplicach.
  8. W zakrystii mamy do nabycia: Kalendarz Rolników – 25 zł. / wersja książkowa/ oraz kalendarze misyjne i z Janem Pawłem II – po 6 zł.
  9. W ubiegłą niedzielę na tacę inwestycyjną złożono – 5710 zł. Bóg zapłać!
  10. Zachęcamy do lektury Echa Katolickiego
  11. Za św. Czesława Bieleckiego z Mokobód. Wieczny odpoczynek…
  12. Gmina Mokobody wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną w Mokobodach zaprasza w dniu dzisiejszym o godz. 15:00 do świetlicy OSP w Mokobodach na warsztaty z zakresu profilaktyki uzależnień pt.Narkotykowe dylematy oraz pierwsza pomoc przedlekarska wobec osób pod wpływem substancji psychoaktywnych.