Profil Facebook

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.07.2021.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.07.2021.

 

  1. Dzisiaj po mszach św. odbywa się poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy w ramach akcji MIVA POLSKA.
  2. Dzisiaj w naszej parafii odbędzie się koncert połączony z festynem rodzinnym. Serdecznie zapraszamy na godz. 14.00. W koncercie weźmie udział nasza Diakonia Muzyczna, Zespół Młodzieżowy, zaproszony artysta. Ponadto będą dmuchańce dla dzieci, lody, wata cukrowa, stanowisko Straży Pożarnej i Koła Gospodyń Wiejskich. Zachęcamy do licznego udziału całymi rodzinami.
  3. Zbliża się czas rozpoczęcia Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Osoby zainteresowane pielgrzymką znajdą informacje w internecie i na plakacie wywieszonym na tablicy ogłoszeń w naszym kościele.
  4. W przyszłą niedzielę – z racji I Niedzieli Miesiąca po Mszy św. w 9.30 adoracja, a o godz. 15.00 spotkanie Kół Różańcowych
  5. Decyzją ks. Biskupa za tydzień po Mszach św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w kataklizmach w Polsce i za granicą
  6. Za dwa tygodnie /8 sierpnia/ w Budziszynie odpust Przemienienia Pańskiego. Mszę o godz. 10.00 będzie sprawował ks. Piotr Pielak a o godz. 12.00 ks. Biskup Grzegorz Suchodolski. Serdecznie zapraszamy.
  7. Echo Katolickie – warto przeczytać: co Kościół mówi na temat przeszczepów? O mocy błogosławieństwa dzieci przez rodziców oraz informacje z regionu.

W kategorii: Aktualności