Profil Facebook

Ogłoszenia parafialne 25.09.2022.

Ogłoszenia parafialne  25.09.2022.

1. Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 odbędzie się spotkanie dla uczniów kl. III razem z rodzicami – przygotowanie do I Komunii św

2. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.30

3. W piętek o 16.45 w naszej dzwonnicy spotkanie dla dzieci w ramach Małego KSM-u

4. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik. Różaniec codziennie będzie o 16.30 ;  w niedzielę po Mszy o 11.30.  Lista osób i grup prowadzących różaniec będzie dostępna w gablocie i na stronie internetowej.

5. Od 1 października Msze św. wieczorowe będą o 17.00

6. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o 11.30 spotkanie dla uczniów z kl. I ,  II i IV z rodzicami jako przygotowanie do I Komunii oraz kontynuowanie programu diecezjalnego związanego z przyjęciem I Komunii.

7. Za tydzień w niedzielę po Mszy o 16.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

8. Dziękuję Panu Piotrowi Gałązce za pomalowanie ściany w kaplicy             w Budziszynie.

9. W Echu Katolickim polecamy relację ze zjazdu apostolatu Margaretka oraz materiały formacyjne dla Kół Żywego Różańca.

10. Zapowiedzi:  Mariusz Sęk kaw. ze Skupi par. tut. i Katarzyna Pieńkowska panna ze Strus,  par. Krześlin   zap. I                                                             Daniel Chojecki kaw. ze Świniar i Olga Niedziałek panna z Żeliszewa Dużego,  par. Żeliszew Kościelny   zap. I

11. Za śp. Włodzimierza Gadomskiego z Mokobód. Wieczny odpoczynek..

W kategorii: Aktualności