Profil Facebook

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.12.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.12.2021

1. Jutro rozpoczynamy wizytę duszpasterską czyli Kolędę. Pragniemy odwiedzić rodziny naszej parafii, wspólnie pomodlić się i pobłogosławić domy. Rozumiemy, że trwa pandemia, dlatego zachowajmy środki ostrożności. Ofiary składane przy okazji kolędy będą przeznaczone na dokończenie projektu remontowego, który jest realizowany przez naszą parafię.

Rozkład Kolędy znajdziemy w gablocie i na stronie internetowej.

Poniedziałek 27 grudnia:

od godz. 9.00 Świniary i od 15.30 Mokobody, ul. Zielona

Wtorek 28 grudnia:

od 9.00 Kolonia, Księżopole Smolaki i Jałmużny ,

od 15.30 Mokobody, ul. Ossolińskich

Środa 29 grudnia:

od 9.00 Jeruzale i Osiny Dolne

od 15.30 Mokobody, ul. Wiatraczna

Czwartek 30 grudnia:

od 9.00 Wesoła i Bale / wieś /

od 15.30 Plac Chreptowicza, ul. Cmentarna

Piątek 31 grudnia:

od 9.00 Męczyn i Kolonia Męczyn

Prosimy o pojazdy 15 minut przed kolędą.

2. W piątek 31 grudnia Msza św. na zakończenie roku o godz. 17.00

3. W sobotę 1 stycznia powitamy Nowy Rok. Jest to Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze święte będą jak w każdą niedzielę.

4. W przyszłą niedzielę 2 stycznia odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanej w pożarze rodziny Państwa Patoka z Helenowa w par. Wierzbno. Straty wyniosły ponad 600 tys. Rodzina prosi o wsparcie.

5. Dziękuję Państwu Nicewiczom za ofiarowanie choinek do dekoracji kościoła. Dziękuję Panu Zbigniewowi i Łukaszowi Barczakom, ks. Patrykowi i młodzieży z KSM-u za przygotowanie dekoracji świątecznej w naszym kościele. Bóg zapłać!

6. Zachęcamy od lektury Echa Katolickiego: co jest najistotniejsze w przeżywaniu Świąt? – rozmowa z ks. Biskupem, o współczesnych zagrożeniach naszej wiary. W Echu znajdziemy kalendarz ścienny na 2022r.

7. Za śp. Stanisławę Andrzejewską z Mokobód. Wieczny odpoczynek…

W kategorii: Aktualności