Ogłoszenia parafialne 26.12.2022.

Ogłoszenia parafialne  26.12.2022.

1. Jutro rozpoczynamy wizytę duszpasterską czyli Kolędę. Pragniemy odwiedzić rodziny naszej parafii, wspólnie pomodlić się i pobłogosławić domy i rodziny. Ofiary składane podczas kolędy będą przeznaczone na nowe ławki w kościele oraz bieżące inwestycje. Pragnę podkreślić, że

w ostatnim roku z większych inwestycji udało nam się pomalować wnętrze kościoła, pomalowaliśmy dwa dachy na kaplicach w Świniarach i Osinach Dolnych oraz dach na budynku gospodarczym w Budziszynie, zakupiliśmy traktorek do koszenia trawy, został odnowiony zabytkowy obraz Św. Józefa z Dzieciątkiem oraz wykonano 10 nowych ławek do kościoła. Za wszelkie wsparcie serdecznie dziękujemy.

2. Rozkład Kolędy znajdziemy w gablocie i na stronie internetowej.

Wtorek 27 grudnia:

Od 9.00 Świniary    od 15.30  ul . Zielona i Spokojna

Środa 28 grudnia:

Od 9.00 Księżopole Smolaki i Jałmużny   od 15.30 ul. Ossolińskich

Czwartek 29 grudnia:

Od 9.00 Jeruzale, Osiny Dolne  od 15.30 ul. Młynarska

Piątek 30 grudnia :

Od 9.00 Wesoła i Bale / Wieś /  od 15.30 Plac Chreptowicza i Cmentarna

Sobota 31 grudnia:

Od 9.00  ul. Siedlecka

Prosimy o pojazdy 15 minut przed kolędą.

3. W sobotę 31 grudnia Msza św. na zakończenie roku o godz. 17.00
4. W niedzielę 1 stycznia powitamy Nowy Rok jest to Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki.  Msze św. jak w każdą niedzielę.
5. Dziękuję Panu Zbigniewowi i ks. Patrykowi za przygotowanie dekoracji świątecznej w naszym kościele.
6. W Echu Katolickim znajdziemy artykuły o Bożym Narodzeniu i Kalendarz na 2023 rok.
7. Za śp. Danutę Kosiorek z Mokobód. Wieczny odpoczynek…