Ogłoszenia parafialne 27.11.2022.

Ogłoszenia parafialne  27.11.2022.

1. W Kościele rozpoczynamy Adwent jako czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Zapraszamy na roraty w środę i w sobotę o godz. 7.00. Na roraty możemy zabrać ze sobą świece. Dzieci, które przyjdą na roraty otrzymają okolicznościowe naklejki.
2. Dzisiaj po Mszy o 11.30 spotkanie z uczniami kl. III – przygotowanie      do Pierwszej Komunii św.
3. Od dzisiaj możemy w zakrystii nabywać świece Caritas z cenie od 10 zł.     do 30 zł. / mamy cztery rodzaje świec /
4. Różaniec z wypominkami będzie odmawiany do końca listopada.
5. Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek o godz. 19.30
6. W Echu: Co oznacza dziś wiara w Kościół? Jak nie zmarnować czasu Adwentu? Jak należy rozumieć suwerenność Polski?
7. Prosimy o kontakt z osobą, która zamówiła intencję za ks. Józefa Szajdę w poniedziałek 5 grudnia o godz.17.00
8. Pani Ania nasza Organistka będzie roznosić opłatki:

Pon.   Bale, Wesoła

Wt.    Zaliwie Brzozówka, Zaliwie Piegawki , Ostaszewizna

Śr.      Zaliwie Szpinki, Kapuściaki

Czw.  ul. Siedlecka i ul. Zielona

9. Za śp.Czesława Kąkola z Zaliwia Szpinki oraz Tadeusza Rytel z Pieńk . Wieczny odpoczynek…