Ogłoszenia parafialne 28.04.2024r.

Ogłoszenia parafialne  28.04.2024r.

1. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę o godz. 19.30

2. W środę rozpoczynamy miesiąc maj. Zapraszamy na codzienne nabożeństwa majowe, które będą sprawowane po Mszy o godz.18.00 a w niedziele po Mszy o 11.30

3. W piątek / 3 maja / Uroczystość NMP Królowej Polski i rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Msze święte tak jak w każdą niedzielę.

4. W piątek / 3 maja / przybędzie do nas ks. Grzegorz Jeleń pracujący w Odessie na Ukrainie. Na wszystkich Mszach wygłosi do nas Słowo Boże. Po Mszach będzie zbierał ofiary do puszki na pomoc parafii w której pracuje, a która obecnie przeżywa poważne problemy w związku z toczącą się wojną na Ukrainie.

5. W I piątek miesiąca o godz.15.00 – Koronka i wypominki.

6. We wtorek / 30 maja / i w czwartek / 2 maja / po Mszy św. o godz. 18.00 odbędą się próby dla dzieci z kl. III  przez uroczystością I Komuniiśw.

7. W Echu Katolickim polecamy rozmowę z prof. Wojciechem Roszkowskim na temat patriotyzmu w obecnych czasach.

8. Zapowiedzi : Paweł Kosyl kawaler ze Skórca i Iwona Soszyńska panna ze Świniar ,  par. tut.     Zap. I

9. Za śp.Irenę Piesak z Zaliwia Szpinki. Pogrzeb w poniedziałek o godz.12.00.   Wieczny odpoczynek.