OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28.05.2023.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  28.05.2023.

1. Dzisiaj poświęcenie pól w Mokobodach po Mszy św. o 16.00.

2. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.30.

3. Od czwartku rozpoczynamy Nabożeństwo Czerwcowe po Mszy o 18.00

4. W pierwszy piątek miesiąca od 9.00 – odwiedziny chorych, 15.00 – Koronka i Wypominki, 17.00 – spowiedź, 18.00 – Msza św.

5. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe do Budziszyna na godz. 19.00.

6. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres komunii świętej wielkanocnej. Po Mszach zbiórka ofiar do puszek na budowę kościołów w naszej diecezji.
7. W przyszłą niedzielę o 15.00 zmianka różańcowa.

8. W przyszłą niedzielę o 14.00 na terenach zielonych za plebanią odbędzie się Święto Rodziny. W programie szereg atrakcji – szczegóły na plakatach i stronie internetowej GOK. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

9. W Echu Katolickim polecamy artykuły: o roli i znaczeniu Ducha św., przybliżenie sylwetki prymasa Wyszyńskiego, wojna na Ukrainieoczami dziennikarki Barbary Włodarczyk. Zachęcamy do lektury.

10. . Zapowiedzi: Bartosz Zając kaw. z Mokobód par. tut. i Olga Nowakowska panna z Czarnowęża par. Niwiski   zap. I

Michał Rudnik ze Świniar par. tut. i Martyna Olszewska z Żelkowa par. Skórzec   zap. I

Radosław Śliwiński kaw. z Mokobód par. tut. Paulina Gawryluk panna z Chądzynia par. Sterdyń   zap. I