OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29.05.2022.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  29.05.2022.

1. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.30.
2. W środę rozpoczynamy miesiąc czerwiec. Zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe codziennie po Mszy św. wieczorowej, w niedziele po Mszy o 11.30.
3. W pierwszy piątek od godz. 9.00 – odwiedziny chorych,  o 15.00 – Koronka
i Wypominki,   17.00 – spowiedź,   18.00 – Msza św.
4. W pierwszą sobotę miesiąca Nabożeństwo do Matki Bożej w Budziszynie
o godz. 19.00. Po nabożeństwie odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu. Prace konkursowe można składać do 1 czerwca do ks. Patryka.
5. Za tydzień w pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 15.00  zmianka różańcowa.
W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha św. Czas Komunii  wielkanocnej jest przedłużony do niedzieli Trójcy Świętej /jeszcze 2 tygodnie /
6. Za tydzień w niedzielę zbiórka ofiar do puszek na budowę kościołów
w naszej diecezji
7. W Echu Katolickim polecamy artykuły: Co dziś mówi nam Dogmat o Wniebowstąpieniu Pana Jezusa? Na czym polega posłuszeństwo w Kościele? Naszym dzieciom grożą demencja i autyzm cyfrowy – jak im zapobiec ?
8. Zapowiedzi:
Karol Powichrowski i Anastazja Powichrowska z Wólki Proszewskiej zam. w Biskupcu  zap. II
Adam Soszyński kaw. z Bali par. tut. i Karolina Kazimierczuk panna z Siedlec
 par. Jana Pawła II  zap. II
Jacek Rytel kaw. z Osin Dolnych par.tut. i Sylwia Olszewska panna z Żelkowa Kolonii par. Wołyńce  zap. II
Krzysztof Rawa kaw. z Osin Dolnych par. tut i Anna Wasilewska panna
z Zambrowa  zap. I
Dawid Antoniak kaw. z Mokobód i Alicja Sobczak panna z Borkowic zap. I
Radosław Soszyński kaw. z Mokobód i Aleksandra Durka panna z Mokobód oboje par. tut.  zap. I