OGŁOSZENIA PARAFIALNE  29.08.2021.

1. Od jutra Msze św. w naszym kościele będą sprawowane o godz. 7.00 i  18.00.   W Budziszynie nie będzie Mszy św. w dni powszednie.

2. W środę 1 września rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny. Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku będzie o godz. 8.00. W szkole rozpoczęcie Roku będzie o godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy nauczycieli i rodziców z dziećmi.

3. W I piątek miesiąca o godz. 9.00 odwiedziny chorych. Godz. 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i czytanie Wypominek. Godz. 17.00 – spowiedź i o godz. 18.00 – Msza św.

4. W I sobotę miesiąca różaniec i Msza św. w Budziszynie o godz. 19.00

5. Za tydzień w niedzielę 5 września w naszym kościele po Mszy o godz. 16.00 w ramach projektu, który realizujemy odbędzie się program artystyczny „ Śpiewnik Papieski ” w wykonaniu aktorów Teatru „S”i Chóru Miasta Siedlce. Serdecznie zapraszamy wszystkich – zależy nam na licznej frekwencji. Informację znajdziemy na plakatach.

6. Za dwa tygodnie 12 września w naszym kościele odbędzie się odpust Narodzenia NMP. Msza św. odpustowa będzie o godz. 12.00

7. Dziękuję Panu Piotrowi Dmowskiemu za remont bramy przy plebanii.

8. W Echu Katolickim polecamy artykuł : Uchodźcy u granic , Kto podsyca w Polsce wrogość społeczną? oraz informacje z regionu.

9. Zapowiedzi:

Michał Pływacz kawaler z Kapuściaków, par. tut.  i  Elwira Łukaszuk panna z Siedlec par. Miłosierdzia Bożego   zap.

Zmarł : śp. Zenon Skup z Księżopola – Jałmużny