Profil Facebook

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.04.2023.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  30.04.2023.

1. Dzisiaj w Niedzielę Dobrego Pasterza w naszej parafii gościmy ks. Rektora z Kadrą Wychowawców oraz alumnów WSD. Jest to dzień promocji naszego Seminarium.Dziękujemy za wyróżnienie naszej parafii i życzymy wszystkim naszym Gościom Bożych łask, opieki Matki Bożej Budziszyńskiej, a alumnom wytrwałości na drodze powołania.
2. Dzisiaj o godz. 16.00 w naszym kościele będzie sprawowana Msza św. w intencji Strażaków z okazji wspomnienia św. Floriana. Zapraszamy.
3. Od jutra rozpoczynamy nabożeństwa majowe. W tygodniu po Mszy o godz. 18.00, w niedziele po Mszy o 9.00
4. W poniedziałek i czwartek po Mszy o 18.00 próby dzieci z kl. III przed I Komunią św. Spowiedź dzieci i rodziców w sobotę o godz. 9.00. Uroczystość I Komunii św. w przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 11.30. Prosimy, aby na tę Mszę przybyły tylko osoby związane z Uroczystością I Komunii. Ławki w kościele będą zarezerwowane dla dzieci i najbliższej rodziny.
5. W środę 3 maja Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę.
6. W pierwszy piątek miesiąca od 9.00 – odwiedziny chorych, 15.00 –Koronka, 17.00 – spowiedź, 18.00 – Msza św.
7. Rozpoczynamy cykl pięciu pierwszych sobót miesiąca w Budziszynie. W najbliższą sobotę nabożeństwo rozpocznie się o godz. 19.00.
8. W przyszłą niedzielę o 15.00 – zmianka różańcowa.
9. Jutro przy kaplicy w Budziszynie będą prowadzone wiosenne porządki. Osoby chętne do pomocy zapraszamy na godz.9.00.
10. Na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej w dn. 26-27-28 czerwca mamy już komplet miejsc.Przed wyjazdem odbędzie się spotkanie informacyjne.
11. Na cmentarzu został wycięty dąb. Pragnę podziękować firmie Pana Grzegorza Krupy ze Strzały, która podjęła się tego zadania i włożyła wiele trudu w wycinkę drzewa. Żaden pomnik nie został uszkodzony. Prosimy też o wyrozumiałość bo część zniczy mogła zostaćprzestawiona i trzeba indywidualnie posprzątać pozostałości trocin .
12. W Echu Katolickim polecamy artykuły związane z tematyką powołań w Kościele. Zachęcamy do lektury.
13. Za śp. Adama Krupę. Wieczny odpoczynek…

W kategorii: Aktualności