Profil Facebook

Ogłoszenia parafialne 30.06.2024r.

Ogłoszenia parafialne  30.06.2024r.

1. Od jutra Msze św. w dni powszednie będą sprawowane o godz. 7.00

w kościele parafialnym  i  o godz. 11.00  w kaplicy w Budziszynie.

2. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00 odwiedziny chorych,  o 15.00 – Koronka i Wypominki,  17.00  – spowiedź ,  18.00 – Msza św.

3. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo w Budziszynie o godz. 19.00

4. W Echu Katolickim polecamy relację z Koczowiska ministrantów               w którym wzięli udział ministranci z naszej parafii oraz ciekawy artykuł    o Kodniu, gdzie ludzie ciągle doświadczają Bożych łask.

5. Zapowiedzi:   Michał Grzymała kawaler z Mokobód  i  Emilia Mikołajczuk panna z Olszanki ,  par. Hadynów,    zap. II                                                    Sebastian Szmurło kawaler ze Świniar  i  Dominika Dmowska zam. Dmochy Rogale,   par. Rozbity Kamień ,   zap. II                                                  

W kategorii: Aktualności