Ogłoszenia parafialne XXIII Niedziela Zwykła – 08.09.2019r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj Odpust Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 12.00 – uroczysta Suma Odpustowa z procesją eucharystyczną. Błogosławieństwo ziarna siewnego na każdej Mszy św.
Nie będzie Mszy św. w kaplicach i o godz. 16.00.

2. Młodzież KSM prowadzi dzisiaj sprzedaż dewocjonaliów. Dochód przeznaczony będzie na zakup artykułów szkolnych dla dzieci z Afryki.

3. We wtorek o g.19.30, SPOTKANIE BIBLIJNE – rozważanie czytań niedzielnej liturgii.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy św. o godz. 17.00.

5. W czwartek po Mszy św. o godz. 17.00, spotkanie ministrantów i tych którzy chcieliby włączyć się do Służby Ołtarza.

6. W piątek, organizujemy wyjazd na Nocne Czuwanie Młodych do Kodnia. Wyjazd o godz. 18.00 sprzed kościoła. Proszę o zgłaszanie się chętnych do ks. Michała, do środy.

7. W sobotę, święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Włączając się w ogólnopolską akcję „Polska pod krzyżem” zapraszamy do wspólnej modlitwy: – O godz. 15.00 zgromadźmy się przy krzyżach i pomódlmy się Koronką do Miłosierdzia Bożego.
– O godz. 18.00 w Budziszynie, Msza św. w intencji naszego Narodu i Droga Krzyżowa na Kalwarii Budziszyńskiej. Na Drogę Krzyżową weźmy ze sobą lampiony lub świece.
Serdecznie zapraszamy.

8. W przyszłą niedzielę, o godz. 12.00 Odpust Podwyższenia Krzyża Świętego w kaplicy w Jałmużnach.

9. W przyszłą niedzielę, na Mszę św. o g.16.00 zapraszamy kandydatów do Bierzmowania.

10. Do zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Łukasz Zabielski, par. MB Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim i Monika Piotrowska, par tut. zap. 3;
– Maciej Rawa, par. tut. i Wiktoria Patoleta, par. tut. zap 3;