Ogłoszenie duszpasterskie XXXII Niedziela Zwykła – 10.11.2019r

XXXII Niedziela Zwykła – 10.11.2019r

1. Obchodzimy dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek jako wsparcie prześladowanych chrześcijan.

1. W poniedziałek, 11 listopada, Narodowe Święto Niepodległości. 101 rocznica odzyskania niepodległości.

O godz. 9.30 Msza św. w intencji Ojczyzny połączona z programem patriotycznym przygotowanym przez uczniów naszej szkoły.

1. W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy św. o godz. 17.00.
  2. W czwartek o godz. 17.00, spotkanie MINISTRANTÓW.
  3. W piątek o godz. 17.00, spotkanie KSM.
  4. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 9.30, zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci klas I, w związku z nowym diecezjalnym programem przygotowania do I Komunii św.

O godz. 16.00, Msza św. z udziałem kandydatów do bierzmowania.

1. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na nasze Wyższe Seminarium Duchowne.
  2. Za zmarłych polecanych w Wypominkach modlimy się przez cały listopad. W dni powszednie o godz. 17.00, Msza św. Gregoriańska i modlitwy wypominkowe wg harmonogramu, który znajduje się w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  3. Zapraszamy na Mszę św. i modlitwy wypominkowe do kaplic:

– poniedziałek, godz. 19.00 – Księżopole-Jałmużny;

– wtorek, godz. 19.00 – Świniary;

– środa, godz. 19.00, Osiny Dolne;

1. 23 listopada (sobota), zapraszamy na niezwykłe spotkanie dla małżonków – „Randkę Małżeńską”. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się pod podane na plakatach numery telefonów.
  2. Echo Katolickie (2.50zł). Kalendarze Rolnika (27zł)