Uroczystość Najświętszej Trójcy – 07.06.2020r – OGŁOSZENIA

1. Dzisiaj, w uroczystość Trójcy Przenajświętszej, ze szczególną czcią Kościół wypowiada modlitwę: „Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu…”. Czcimy jednego Boga w trzech Osobach.

– O godz. 15.00 spotkanie sióstr i braci z Kół Różańcowych.

– O godz. 16.00 Msza św. z udziałem kandydatów do Bierzmowania, po Mszy św. spotkanie z rodzicami kandydatów.

– O godz. 18.00 zapraszamy na modlitwę różańcową w intencji naszych rodzin, przyjdźmy całymi rodzinami na plac przy pomniku św. Jana Pawła II.

Podczas spotkania prosimy o zachowanie przepisów sanitarnych.

– Dzisiaj po Mszach św. prowadzona jest zbiórka do puszek jako wsparcie budujących się kościołów w naszej diecezji.

1. W poniedziałek, po Mszy św. o godz. 18.00, spotkanie dzieci z klasy IV w związku z rocznicą I Komunii Świętej, która będzie obchodzona w uroczystość Bożego Ciała.

1. We wtorek, o godz. 17.00 spotkanie z dziećmi przed procesją Bożego Ciała.

1. W środę, o godz. 18.00, Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.

1. W czwartek, uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało.

Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 11.30 z procesją eucharystyczną do IV ołtarzy.

Procesja przejdzie wokół RYNKU, prosimy o przygotowanie ołtarzy jak w ubiegłym roku. Bardzo prosimy by w procesji, która jest publicznym wyznaniem naszej wiary, wzięły udział dzieci, młodzież, oraz wszystkie feretrony i chorągwie. Podczas procesji prosimy o zachowanie przepisów sanitarnych.

Nie będzie Mszy św. w kaplicach i o godz. 16.00.

O godz. 18.00 zapraszamy do kościoła na KONCERT UWIELBIENIA w wykonaniu scholi i diakoni muzycznej.

1. Przez całą oktawę Bożego Ciała – Msza św. z procesją eucharystyczną o godz. 18.00 w Budzieszynie (ze względu na trwające prace remontowe).

W przyszłą niedzielę procesja po Mszy św. o godz. 11.00 w Budzieszynie.

1. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na rzecz naszego Wyższego Seminarium Duchownego.

1. Uroczystość I Komunii Świętej w naszej parafii, odbędzie się 12 lipca o godz. 11.30.

1. Dziękujemy za złożone ofiary: bezimienna Księżopole Jałmużny – 500zł, bezimienne 150zł.

1. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

Konrad Bielecki, kaw. zam. w par. tut. i Monika Wierzejska, panna, zm. w par. Bejdy – zap. 2

1. W dniu wczorajszym nasz parafianin Damian Gadamer otrzymał świecenia diakonatu. KSIĘDZU DIAKONOWI życzymy nieustannej opieki naszej Matki Budzieszyńskiej.