XII Niedziela Zwykła – 21.06.2020r- OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XII Niedziela Zwykła21.06.2020r

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie Rady Parafialnej.

O godz. 12.00, uroczystość odpustowa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w Świniarach.

1. Trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. o godz. 18.00.
  2. We wtorek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców.

O godz. 19.30, spotkanie Kręgu Biblijnego – rozważamy czytanie niedzielnej liturgii słowa.

1. W środę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi.

O godz. 16.30, spotkanie dzieci z klas III przed uroczystością I Komunii Św.

O godz. 18.00, Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.

1. W sobotę zapraszamy wszystkie grupy i wspólnoty działające przy naszej parafii, na wspólne dziękczynienie za kolejny rok formacyjny.

O godz. 18.00 Msza św. i spotkanie „przy ognisku”.

1. W przyszłą niedzielę, o godz. 9.30, Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, wychowawców i rodziców. Podziękujmy Panu Bogu za ten niezwykle trudny rok czystym sercem.
  2. Dziękujemy za naprawę rynien w kaplicy w Budzieszynie: Krzysztofowi Ździeborskiemu i Witoldowi Kackiewiczowi.
  3. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Marcin Krupa, kaw. zam. w par. tut. i Patrycja Maria Kalisiewicz, panna zam. w par. Przesmyki – zap. 2.

1. Echo Katolickie.
  2. Odeszła do Wieczności + Genowefa Ślaz (pogrzeb w poniedziałek, 22 czerwca, o godz. 11.00)

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…