XVI Niedziela Zwykła – 21.07.2019r

1. Dzisiaj ofiary składane na tacę przeznaczone będą na inwestycje prowadzone w parafii.
  2. W lipcu i sierpniu, Msze św. w dni powszednie o g.7.00 w Mokobodach i o g.11.00 w Budziszynie.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy św. o g.11.00 w Budziszynie.

O g.19.30, spotkanie biblijne z rozważaniem czytań niedzielnej liturgii – zapraszamy.

1. W czwartek, wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. W następną niedzielę, 28 lipca, po Mszach św. o g.9.30, 11.30 i 16.00 poświęcenie wszelkich pojazdów. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy.
  2. W sobotę o g.21.00 z Katedry Siedleckiej wyruszy Piesza Nocna Pielgrzymka do naszego sanktuarium. Msza św. z udziałem pielgrzymów o g.3.30.
  3. Już dzisiaj zapraszamy na Odpust do Budziszyna w niedzielę 11 sierpnia.
  4. W najbliższych dniach wyruszy Piesza Podlaska Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy do udziału w tych niezwykłych rekolekcjach w drodze i do podjęcia trudu PIELGRZYMKI DUCHOWEJ. Informacje znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  5. Echo Katolickie
  6. Do zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Krzysztof Nielipiński, par. św. Teresy w Siedlcach i Iwona Bożena Skup, par. tut. – zap. 3

– Kamil Grzeszczyk, par. Brzesko i Ewelina Pazdyka, par. tut. – zap. 2

– Maciej Bartosz Strąk, par. Warszawa i Magdalena Strąk zd. Filipek, par. Warszawa – zap. 2

– Patryk Lipiński, par. tut. i Małgorzata Markiewicz, par Ruda Wolińska, zap. 2

– Kamil Bizowski, par. Siedlce i Marlena Wołoch, par.tut. zap.1