Profil Facebook

XVII Niedziela Zwykła- 28.07.2019r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Dzisiaj poświęcenie wszelkich pojazdów. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy.

 2. W lipcu i sierpniu, Msze św. w dni powszednie o g.7.00 w Mokobodach i o g.11.00 w Budziszynie.

 3. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy św. o g.11.00 w Budziszynie. O g.19.30, spotkanie biblijne z rozważaniem czytań niedzielnej liturgii.

 4. W czwartek 1 sierpnia wspominamy rocznicę wybuchu powstania warszawskiego.

 5. W piątek, pierwszy miesiąca, o g.15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego ze wspomnieniem zmarłych polecanych w Wypominkach. Możliwość spowiedzi i osobistej adoracji, o g.17.00, nabożeństwo wynagradzające i Msza św.

 6. W sobotę, pierwszą miesiąca, w Budziszynie Nabożeństwo Fatimskie. O g.19.00 procesja różańcowa i o g.20.00 Msza św.

 7. Zapraszamy na Odpust do Budziszyna w niedzielę 11 sierpnia. Msze św. o g.10.00 i 12.00. W dniu Odpustu będzie możliwość honorowego oddania krwi. Spotkanie organizacyjne Służby Liturgicznej przed Odpustem, w sobotę: ministranci o g.10.00, diakonia liturgiczna dorosłych o g.18.00 (w Budziszynie)

 8. W najbliższych dniach wyruszy Piesza Podlaska Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy do udziału w tych niezwykłych rekolekcjach w drodze i do podjęcia trudu PIELGRZYMKI DUCHOWEJ.  Od piątku, 2 lipca, przez czas trwania pielgrzymki zapraszamy o g.21.00 na plac przy pomniku św. Jana Pawła II, na „pielgrzymkowy” Apel Jasnogórski.

 9. Miesiąc sierpień, w Polsce jest miesiącem abstynencji. Kościół zachęca do powstrzymania się od napojów alkoholowych w duchu ofiary, a także jako wyraz wsparcia dla rodzin dotkniętych problemem alkoholowym. Serdecznie zapraszamy do podjęcia tego wyrzeczenia.

 1. Ofiary na inwestycje prowadzone w parafii: taca niedzielna – 8.000zł, ofiara bezimienna – 500zł – Bóg zapłać.

 2. Echo Katolickie

 3. Do zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Kamil Grzeszczyk, par. Brzesko i Ewelina Pazdyka, par. tut. – zap. 3

– Maciej Bartosz Strąk, par. Warszawa i Magdalena Strąk zd. Filipek, par. Warszawa – zap. 3

– Patryk Lipiński, par. tut. i Małgorzata Markiewicz, par Ruda Wolińska, zap. 3

– Kamil Bizowski, par. Siedlce i Marlena Wołoch, par. tut. zap. 2

– Arkadiusz Sikorski, par. tut. i Kinga Sysik, par. Krześlin, zap. 1

W kategorii: Aktualności