XVIII Niedziela Zwykła – 04.08.2019r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W lipcu i sierpniu, Msze św. w dni powszednie o g.7.00 w Mokobodach i o g.11.00 w Budziszynie.
  2. We wtorek, 6 sierpnia, święto Przemienienia Pańskiego.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy św. o g.11.00 w Budziszynie.

O g.19.30, spotkanie biblijne z rozważaniem czytań niedzielnej liturgii.

1. W przyszłą niedzielę Odpust Przemienienia Pańskiego w Budziszynie.

Msze św. w kościele o g.7.00 i 8.30, w Budziszynie o g.10.00 i o g.12.00 uroczysta Suma odpustowa z procesją eucharystyczną, pod przewodnictwem ks. Wojciecha Hackiewicza. wykładowcy WSD. W dniu Odpustu w godzinach 9.00 – 14.00, będzie możliwość oddania krwi w ambulansie. Krew będzie mogła oddać osoba zdrowa, w wieku 18 – 60 roku życia, wymagany dokument tożsamości.

1. Zapraszamy do podjęcia trudu PIELGRZYMKI DUCHOWEJ.

Codziennie, do 14 sierpnia, o g.20.30 na placu przy pomniku św. Jana Pawła II, modlitwa różańcowa i „pielgrzymkowy” Apel Jasnogórski.

1. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio”, wspierające misjonarzy, organizuje zbiórkę elektrośmieci. Można je będzie składać przy garażach przy plebani, do 8 sierpnia (czwartek), do g.9.00.
  2. Bardzo dziękujemy strażakom z OSP Mokobody za okazaną pomoc i usunięcie zwalonego drzewa w Budziszynie.
  3. Ofiary kierowców na misje – 2500zł.
  4. Echo Katolickie
  5. Do zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Kamil Bizowski, par. Siedlce i Marlena Wołoch, par. tut. zap. 3

– Arkadiusz Sikorski, par. tut. i Kinga Sysik, par. Krześlin, zap. 2