XXIV Niedziela Zwykła – 15.09.2019r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj o godz. 12.00 Odpust Podwyższenia Krzyża Świętego w kaplicy w Jałmużnach.

Na Mszę św. o godz.16.00 zapraszamy kandydatów do Bierzmowania.

1. We wtorek o godz.19.30, SPOTKANIE BIBLIJNE – rozważanie czytań niedzielnej liturgii.
  2. W środę święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Po Mszy św. o godz. 17.00 nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

O godz. 19.30, spotkanie Diakoni Liturgicznej.

1. W czwartek po Mszy św. o godz. 17.00, spotkanie ministrantów i tych którzy chcieliby włączyć się do Służby Ołtarza.
  2. W piątek w Siedlcach rozpocznie się Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej „Hosanna Festival”. W niedzielę w Centrum Kultury i Sztuki od godz. 16.00 koncert laureatów i występ gwiazdy wieczoru, zespołu TGD.
  3. W piątek po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci klas III.
  4. W sobotę 21 września w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Bł. Ks. J. Popiełuszki w Siedlcach, odbędzie się Forum Nauczycieli, Rodziców i Wychowawców. Hasło tegorocznego spotkania to: „Na ratunek dzieciom”.

Będzie to już XXVIII edycja spotkania, na które Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców zaprasza naukowców i praktyków, dysponujących przydatną w domu i w szkole wiedzą.

1. W przyszłą niedzielę będziemy gościli przedstawiciela Katolickiego Radia Podlasie. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na naszą diecezjalną rozgłośnię.
  2. Echo Katolickie. Kalendarze Rolnika. Kalendarze Misyjne. W dzwonnicy można nabyć dewocjonalia.
  3. Do zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Daniel Panufnik, par. tut. i Natalia Gorczkowska, par. NMP Różańcowej Kłopoty- Stanisławy, zap. 1;

– Damian Piotr Piórkowski, par. tut. i Kamila Szalwa, par. Wyszków, zap. 1;