XXIX Niedziela Zwykła – 20.10.2019r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Rozpoczęliśmy dzisiaj w Kościele Tydzień Misyjny. Wpisuje się on w trwający w Kościele nadzwyczajny miesiąc misyjny. Niech intencje misyjne będą obecne w naszej modlitwie wspólnej i osobistej.

Dzisiaj o godz. 16.00 Msza św. z udziałem kandydatów do Bierzmowania,

1. Nabożeństwa Różańcowe w naszym Sanktuarium;

– w dni powszednie o godz. 17.00, następnie Msza św.

– w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30

1. We wtorek obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.

O godz.19.30, SPOTKANIE BIBLIJNE – rozważanie czytań niedzielnej liturgii.

1. W środę Nabożeństwo Różańcowe o godz. 18.30, o godz. 19.00 Msza św. i czuwanie z modlitwą o uzdrowienie, które poprowadzi ks. Kamil Frączek.
  2. W czwartek o godz. 17.00, spotkanie MINISTRANTÓW.
  3. W piątek o godz. 17.00, spotkanie KSM-u.
  4. W sobotę, Nocna Piesza Pielgrzymka z Katedry Siedleckiej do naszego Sanktuarium. O godz. 3.30 Msza św. z udziałem pielgrzymów.
  5. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna.
  6. Alumni naszego Seminarium zapraszają na sztukę pt.: „Bogami będziecie”. Organizujemy wyjazd na spektakl, 9 listopada o godz. 19.00. Prosimy o zgłaszanie się chętnych na wyjazd.
  7. Od przyszłej niedzieli młodzież KSM będzie sprzedawała znicze przy kościele i na cmentarzu.
  8. Zbliża się czas listopadowej modlitwy za zmarłych. Kartki wypominkowe znajdują się pod chórem i na bocznych ołtarzach.
  9. 23  listopada (sobota), zapraszamy na niezwykłe spotkanie dla małżonków – „Randkę Małżeńską”. To okazja aby w romantycznej atmosferze pobyć ze sobą, porozmawiać, a czasami coś wyjaśnić. Szczegóły na plakacie w gablocie i na stronie internetowej. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się pod podane numery telefonów.
  10. Echo Katolickie (2.50zł). Kalendarze Rolnika (27zł)