XXX Niedziela Zwykła – 27.10.2019r. Rocznica Poświęcenia Kościoła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj obchodzimy Rocznicę Poświęcenia Kościoła, dziękujemy za dar naszej świątyni, za budowniczych, ofiarodawców i kapłanów, którzy pracowali w naszej parafii. Dziękujemy za wszystkich, którzy dzisiaj troszczą się o utrzymanie i piękny wygląd naszego kościoła, oddajemy pod Bożą opiekę trwające prace remontowe. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na inwestycje prowadzone w parafii.
  2. Nabożeństwa Różańcowe w naszym Sanktuarium o godz. 17.00.
  3. W poniedziałek przypada uroczystość św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, głównych patronów naszej diecezji.
  4. We wtorek o godz.19.30, SPOTKANIE BIBLIJNE.
  5. W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy św. wieczorowej.
  6. W czwartek o godz. 17.00, spotkanie MINISTRANTÓW.
  7. W piątek, 1 listopada, uroczystość Wszystkich Świętych.

Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i na cmentarzu o 11.30.

Nie będzie Mszy św. w kaplicach i wieczorem.

1. W sobotę, 2 listopada, wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.

Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i na cmentarzu o 11.30.

1. W dniach 1-8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny i ofiarować za zmarłych nawiedzając cmentarz i ofiarując modlitwę.

Poświęcenie pomników 1 i 2 listopada, po Mszy św. o godz. 11.30.

1. Pod chórem i na bocznych ołtarzach znajdują się kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne wypełnienie z podaniem adresu.

Za zmarłych polecanych w Wypominkach modlimy się przez cały listopad podczas Mszy św. gregoriańskich i w każdy pierwszy piątek miesiąca.

1. Młodzież z KSM-u prowadzi sprzedaż zniczy przy kościele i na cmentarzu.
  2. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca po Mszy św. o godz. 9.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. o godz. 11.30 procesja różańcowa na cmentarz. Siostry i bracia z Kół Różańcowych zmieniają tajemnice różańcowe.
  3. Alumni naszego Seminarium zapraszają na sztukę pt.: „Bogami będziecie”. Organizujemy wyjazd do na spektakl, 9 listopada o godz. 19.00.
  4. 8 listopada organizujemy wyjazd na Nocne Czuwanie Młodych w Kodniu.
  5. 23 listopada (sobota), zapraszamy na niezwykłe spotkanie dla małżonków – „Randkę Małżeńską”. To propozycja dla każdego małżeństwa aby spędzić dobry wartościowy czas we dwoje, w nieco innym, zaskakującym wydaniu. Szczegóły na plakacie w gablocie i na stronie internetowej. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się pod podane numery telefonów.
  6. Echo Katolickie (2.50zł). Kalendarze Rolnika (27zł)