Profil Facebook

Zaproszenie na Święto Plonów

Wójt gminy Mokobody – Iwona Księżopolska oraz Gminny Ośrodek Kultury pragną serdecznie zaprosić wszystkich mieszkańców, gości przebywających na terenie naszej gminy oraz sympatyków gminy Mokobody na doroczne święto plonów, które w tym roku odbędzie się w niedzielę, 21 sierpnia na terenach zielonych za kościołem w Mokobodach. Dożynki gminy Mokobody rozpoczniemy dziękczynną mszą świętą o godz. 11.30 w Kościele parafialnym w Mokobodach.

Następnie z tradycyjnym korowodem dożynkowym udamy się na plac Dożynek. Na uczestników Święta Plonów w Mokobodach czeka wiele atrakcji: konkursy i animacje dla dzieci z Clovnem ReSorkiem, dmuchane zjeżdżalnie,konkursy dla dorosłych, dożynkowa potańcówka z kapelami i zespołami ludowymi tj. Marysieńki, Jabłoniacy, zespół śpiewaczy Chodów oraz z naszą wspaniałą Kapelą Moko – Bęc. Podczas uroczystości będziemy mogli podziwiać na scenie takie gwiazdy jak: Robert Rozmus oraz zespoły Diadem, Boyfriend, Lukaso. Dożynkom Gminnym w Mokobodach towarzyszyć będzie akcja promocyjna „I Ty możesz uratować komuś życie – zostań Dawcą szpiku”. Serdecznie zapraszamy.

W kategorii: Aktualności