OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- II Niedziela Wielkiego Postu – 28.02.2021r.

II Niedziela Wielkiego Postu 28.02.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj Dzień Modlitw, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Obecnie na misjach w 99 krajach pracuje 1883 polskich misjonarek i misjonarzy. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom Ad Gentes.

2. Poniedziałek, 1 marca to Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Ich miłość do ojczyzny, niezłomna walka o niepodległość Polski po zakończeniu II wojny światowej i ofiara życia zasługują na naszą pamięć i modlitwę.

3. W środę o godz. 17.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.

O godz. 19.30, spotkanie Kręgu Biblijnego. Rozważamy czytania niedzielnej liturgii.

4. W czwartek święto św. Kazimierza Królewicza i pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy św. o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Możliwość spowiedzi.

Pamiętajmy tego dnia o naszym Biskupie Kazimierzu.

5. W piątek, pierwszy miesiąca, wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Odwiedziny chorych od godz. 9.00 (prosimy o zgłaszanie w zakrystii).

Od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego ze wspomnieniem zmarłych polecanych w Wypominkach i możliwość spowiedzi. O godz. 17.00 nabożeństwo wynagradzające, Droga Krzyżowa i Msza św.

Spotkanie KSM o godz. 19.30.

6. W sobotę, pierwszą miesiąca wynagradzamy Niepokalanemu Sercu NMP. Po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie.

– O godz. 14.00, spotkanie scholi.

– W Gończycach odbędzie się VI Kongres Różańcowy Diecezji Siedleckiej. Organizujemy wspólny wyjazd na to spotkanie. Osoby chętne proszone są o zgłaszanie się w zakrystii lub kancelarii.

7. W niedzielę o godz. 15.00 spotkanie sióstr i braci z Kół Różańcowych.

Powstało nowe Koło Różańcowe w Mokobodach, jeśli ktoś chciałby dołączyć, prosimy o zgłoszenie.

8. Zapraszamy na wielkopostne nabożeństwa:

DROGA KRZYŻOWA – w piątek o godz. 17.00 i 19.30.

GORZKIE ŻALE z rozważaniem pasyjnym – w niedzielę o godz. 11.30, po nabożeństwie Msza św.

9. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii będą w dniach 12-14 marca.

10. Echo katolickie.