Ogłoszenia parafialne 10.12.2023.

Ogłoszenia parafialne  10.12.2023.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz.11.30 poświęcenie medalików dla uczniów kl.III i spotkanie przygotowujące do I Komunii św.

2. Dzisiaj po Mszy św. o 16.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

3. Dzisiaj odbywa się zbiórka ofiar do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

4. W tym tygodniu roraty będą w środę o godz. 7.00

5. We wtorek o godz. 19.30 spotkanie Kręgu Biblijnego.

6. Rozprowadzamy świece na stół wigilijny –  wcenie 15 i 20 zł. Świece przed kościołem rozprowadza młodzież.

7. W najbliższy piątek , sobotę i niedzielę będziemy przeżywać rekolekcje adwentowe w naszej parafii.

W piątek i sobotę Msze święte o godz. 9.30,  11.00  i  18.00

W niedzielę – porządek niedzielny.

Spowiedź w piątek i sobotę rozpoczynać się będzie 15 min. przed każdą Mszą św.

W kaplicy w Osinach Msza św. w piątek o 16.00

W kaplicy w Księżopolu w sobotę o 15.00

W kaplicy w Świniarach w sobotę o 16.00

Rekolekcje poprowadzi ks. Leszek Dąbrowski.

8. W Echu Katolickim polecamy artykuły o czasie Adwentu  i jak rozumieć dogmat o Niepokalanym Poczęciu NMP.

9. Odwiedziny chorych będą w sobotę 23 grudnia od godz. 9.00 – prosimy o zgłoszenia.

10. Pani Ania nasza organistka będzie roznosićopłatki w poniedziałek – Plac Chreptowicza, ul. Cmentarna, Leśna, Spokojna

11. Za tydzień w niedzielę po Mszy o 9.30 i 11.30 przed naszym kościołem odbędzie się kiermasz przygotowany przez Caritas i Warsztaty Terapii Zajęciowej z Kisielan. Będzie można nabyć różne ozdoby świąteczne wykonane przez osoby z niepełnosprawnością. Serdecznie zapraszamy.

12. Za św. Ludwika Przesmyckiego z Mokobód. Wieczny odpoczynek…